WhatsApp ile ulaşın!
Bizi Arayın!
 • blog thumbnail

  Bambaşka bir davetiye!

  sanalfikirler den yepyeni ve çok farklı bir hizmet daha, Sanal Davetiye! Hayalleriniz dışına çıkın! Düğün, Nikah, Nişan ve Sünnet gibi sizin için çok özel olacak organizasyonlarınızda sevdiklerinizi sıradan bir davetiyenin ötesinde Sanal Davetiye kullanarak haberdar edin, fark yaratın. Sanal Davetiye size sıradan basılı davetiyelerin dışında organizasyonunuzu tüm sevdiklerinize duyurmanızı sağlar. Üstelik tamamen size özel olarak tasarlanır! Sanal Davetiye basılı davetiyenize sığdıramadığınız tüm  ayrıntıları fazlasıyla kapsar.

   

 • Nasıl yani?

  Örnek olarak evlenmek üzere olan bir çiftin Sanal Davetiyesinde çiftin fotoğrafları, özel yapım slide videosu, çiftin romantik hikayesi, düğün defteri, organizasyon yeri ile ilgili ayrıntılı adres ve google destekli haritası, organizasyon tarihleri ve saatleri ile ilgili açık bilgi ve tüm bunları incelerken ziyaretçilerinize eşlik edecek bir fon müziği bulunmaktadır. "vuralveaylinevleniyor.com" gibi bir isimde yayınlanan Sanal Davetiye adresinizi basılı davetiyenizde duyurabileceğiniz gibi Facebook ve Twitter gibi sosyal medya araçlarından da sevdiklerinize ilan edebilirsiniz.

  Hayatınızda ki en özel günlerinize dostlarınızı davet ederken siz de Sanal Davetiye hizmetinden yararlanarak prestij kazanın, üstelik bu farklı hizmete çok uygun fiyatlarla sahip olun.