WhatsApp ile ulaşın!
Bizi Arayın!
 • blog thumbnail

  Broşür fiyatına internet sitesi mi olur?

  Kirası, Stopajı, Tabela Vergisi, Muhasebecisi, Elektriği, Suyu derken bir de internet sitesine yüzlerce TL'mi verelim? Biz küçük esnafız internet sitesi bizim neyimize diyen esnaf kardeşimiz!

  sanalfikirler İşyerim İnternette hizmeti ile bu gibi mazaretler artık tarih oluyor. Esnafımız sesini duyursun, her esnafın bir internet sitesi olsun diye, sanalfikirler kimsenin yapmadığını yapıyor ve broşür fiyatına işyeriniz için internet sitesi kuruyor!

   

 • Neden bu kadar ucuz olsun ki?

  Evet biz de sizin gibi düşündük ve sizin için İşyerim İnternette hizmetini hazırladık. İşiniz ne olursa olsun, işinizin büyüklüğü ne olursa olsun, her esnafın bir internet sitesi olsun dedik. Size ekstra maliyet yaratacak, ihtiyacınız olmayan tüm detayları devredışı bıraktık. İnternet sitenizde sadece müşterilerinizin ihtiyacı olacak temel iletişim bilgileriniz, ürün ve hizmetleriniz, güncel görseller ve tanıtım metinlerinize yer verdik.

  Marketler, Büfeler, Terziler, Taksi Durakları, Kırtasiyeler, Kasaplar, Telefoncular, Kuru Temizlemeciler, Çiçekçiler, Dürümcüler, Dönerciler, Pastaneler, Çiğ Köfteciler, Nalburlar ve daha nice farklı işler yapan esnaflar için İşyerim İnternette hizmeti sanalfikirler kalitesiyle hazır!

   

 • Şimdi harekete geçin..

  BİZE ULAŞIN