WhatsApp ile ulaşın!
Bizi Arayın!
 • blog thumbnail

  Bambaşka bir davetiye!

  sanalfikirler den yepyeni ve çok farklı bir hizmet daha, Sanal Davetiye! Hayalleriniz dışına çıkın! Düğün, Nikah, Nişan ve Sünnet gibi sizin için çok özel olacak organizasyonlarınızda sevdiklerinizi sıradan bir davetiyenin ötesinde Sanal Davetiye kullanarak haberdar edin, fark yaratın. Sanal Davetiye size sıradan basılı davetiyelerin dışında organizasyonunuzu tüm sevdiklerinize duyurmanızı sağlar. Üstelik tamamen size özel olarak tasarlanır! Sanal Davetiye basılı davetiyenize sığdıramadığınız tüm  ayrıntıları fazlasıyla kapsar.

   

 • Nasıl yani?

  Foto Davetiye, Video Davetiye ve Site Davetiye'lerimizden ihtiyacınıza en uygun olanı seçin. Sadece Whatsapp üzerinden yüzlerce kişiye anında gönderebileceğiniz, Sosyal Medya üzerinden dilediğiniz platformda paylaşabileceğiniz Foto Davetiye ve Video Davetiye'nin yanısıra dilerseniz size özel tasarlanan Site Davetiye'yi de seçerek fark yaratabilirsiniz.

  Foto Davetiye'de basılı davetiyeler gibi kendinizi sınırlamanıza gerek yok. Tamamen size özel olarak tasarlanır ve kolayca sevdiklerinizle paylaşılır. En sevdiğiniz fotoğraf ile birlikte istediğiniz detayı eklemeniz mümkün.

  Video Davetiye'de en sevdiğiniz fotoğraflarınızı, en sevdiğiniz müzik eşliğinde sunarken organizasyon hakkındaki tüm detayları animasyonlu olarak ekleyebilir ve kolayca paylaşabilirsiniz.

  Site Davetiye'de en sevdiğiniz fotoğrafları, özel yapım slide videonuzu, özel hikayenizi, organizasyon yeri ile ilgili ayrıntılı adres ve google destekli haritanızı, organizasyon tarih ve saatleriniz gibi açık bilgilerinizi sunabilir ve en ufak detaylara bile yer verebilirsiniz. Üstelik tüm bu detayları "vuralveaylinevleniyor.com" gibi bir adresle dilediğiniz platformda paylaşabilirsiniz.

  Hayatınızda ki en özel günlerinize dostlarınızı davet ederken siz de Sanal Davetiye hizmetinden yararlanarak prestij kazanın, üstelik bu farklı hizmete çok uygun fiyatlarla sahip olun.