WhatsApp ile ulaşın!
Bizi Arayın!
 • blog thumbnail

  Sesiniz kalitenizi yansıtsın!

  sanalfikirler seslendirme ihtiyaçlarınızda da Sanal Seslendirme hizmeti ile size ulaşılabilir ve profesyonel seslendirme hizmeti veriyor! İster bireysel ve ister kurumsal olarak her türlü seslendirme ihtiyaçlarınız için Sanal Seslendirme hizmeti!

  Toplantı ve Sunumlarınızda, Telefon santral karşılamalarınızda, Araç üstü duyurularınızda, Mağaza içi reklam ve duyurulrınızda, radyo ve televizyon reklamlarınızda, tanıtım filmlerinizde, ister canlı, ister önceden kayıt edilmiş bir şekilde ve bunlar gibi ihtiyacınız olabilecek tüm seslendirme ihtiyaçlarınızda size gerçek prodüksiyon hizmeti veriyoruz.

   

 • Ulaşılabilir seslendirme!

  İster Türkçe ister yabancı dil. Farklı dilde seslendirme ihtiyaçlarınızda ise yabancı dil seslendirme hizmeti de almanız mümkün. Ayrıca projeniz için henüz yazılmış bir metniniz yok ise özel istekleriniz doğrultusunda sizi en iyi anlatacak metinlerinizi de yazıyoruz.

  Teknik donanım ve stüdyo kalitesinde, profesyonel bay, bayan ekibimizle hizmete hazırız! Üstelik bu pahalı gibi görünen hizmeti size maksimum kalitede ve en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

   

 • Ne gibi şeyler?

  Radyo ve Tv reklam seslendirmesi, Tanıtım metni, Sunum ve Yazılım içeriği seslendirme, Telefon santrali karşılama mesajları, Mağaza içi indirim ve duyuru spotları, Araç üstü pazarlama ve siyasi duyurular, Canlı seslendirme ve sunuculuk hizmeti ve İhtiyacınız olan tüm alanlardaki seslendirme ihtiyaçlarınız için!